USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Em Mucuge - Ba Mobiliada Temporada Mucuge Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Casa Em Mucuge - Ba Mobiliada Temporada Villa

ex. Casa Em Mucugê - Ba Mobiliada Temporada

Vroegtijdige boeking
2026-09-26
2026-09-27

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

12

Casa Em Mucuge - Ba Mobiliada Temporada Villa


Casa Em Mucuge - Ba Mobiliada Temporada Villa van 80 vierkante meter is gelegen op 10 minuten lopen van het Cemitério Bizantino en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.

Het hart van Mucugê kan worden bereikt in 10 minuten lopen van dit vakantiehuis, en cultuurgerichte locaties zoals de Atelier Silvio Jesse liggen op 1 km verderop. Gasten kunnen een bezoek brengen aan Cachoeira Moca Loira, binnen het bereik van deze 1-badkamer villa, of een kijkje nemen bij Museu Historico de Mucuge, op 13 minuten wandelen ervan.

Tot de badkamerfaciliteiten van Casa Em Mucuge - Ba Mobiliada Temporada Villa behoren ook een apart toilet en een douche.

Deze accommodatie is uitgerust met een koelkast, een broodrooster en keukengerei om zelf te koken in een eetgedeelte. Pizzaria d'Enrico ligt op ongeveer 650 meter van deze villa en biedt een ruime keuze aan Italiaanse gerechten.


Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Huisdieren toegestaan

Horeca

  • Keukengerei

Kamervoorzieningen

  • Zithoek
  • Eettafel
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 19:00
Uitchecken: van 08:00 tot 14:00

Veelgestelde vragen

  • ❓

    Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa Em Mucuge - Ba Mobiliada Temporada Villa?

    Gasten van Casa Em Mucuge - Ba Mobiliada Temporada Villa kunnen hun auto parkeren op parkeerplaatsen.
  • ❓

    Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Casa Em Mucuge - Ba Mobiliada Temporada Villa?

    Gasten van Casa Em Mucuge - Ba Mobiliada Temporada Villa kunnen eten in Pizzaria d'Enrico restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert.
  • ❓

    Is er een keuken in dit vakantiehuis?

    Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in dit vakantiehuis.
  • ❓

    Mogen we onze huisdieren meenemen naar deze villa?

    Ja, huisdieren zijn toegestaan bij deze villa.
  • ❓

    Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Em Mucuge - Ba Mobiliada Temporada Villa?

    Gasten die in Casa Em Mucuge - Ba Mobiliada Temporada Villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Cemitério Bizantino en Cachoeira Moca Loira bereiken, die respectievelijk op 10 minuten lopen van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-09-26
2026-09-27

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Casa Em Mucuge - Ba Mobiliada Temporada Villa, Brazilië

R. Centenario Casa - 848, Mucugê, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © bahiatophotels.com

All rights reserved